סדנאות גיבוש לארגונים

Back
דף הבית >> סדנאות גיבוש לארגונים
">סדנאות גיבוש לארגונים:

כשאנחנו מדברים על סדנאות גיבוש לארגונים אנחנו מדברים הרבה פעמים על פעילויות ODT שונות ומגוונות שבאמת עוזרות לחברי הצוותים השונים להתאמן בתקשורת תוך צוותית על מנת לשפר את הגיבוש הארגוני. ואני שואל האם תובנות של אופטימיות לחיים ולעבודה הארגונית עשויה גם כן לתרום לגיבוש הצוותי ולגיבוש הארגוני? 
כשחברי הצוות מאמצים לעצמם דרך התבוננות אופטימית על המשימות בעבודה ועל החיים בכלל הם משנים תדר מחשבתי.השינוי הוא אמנם מאד קטן אבל ההשעה שלו גדולה. אם התדר פסימי בעת קבלת אתגר כל אחד נלחץ, מתכנס בעצמו ובעצם פוגע בעבודת הצוות. כאשר הקו המנחה את אנשי הצוות בארגון הוא קו מחשבה אופטימי הצוות יקבל אתגרים ובמקום להילחץ הוא יראה בהם הזדמנות להוכחת היכולות שלהם והזדמנות להצליח במשהו חדש. תדר מחשבה זה יוביל את חברי הצוות לשתף פעולה ולפעול ביחד לאורך הרבה מאד משימות בארגון. כמובם שתדר מחשבה זה מלווה את העובדים גם לביתם מה שעשוי לשפר את מערכות היחסים האישיות שלהם וכפועל יוצא מזה לשפר את היכולת בעבודה שכן עובד יותר שמח הוא עובד יותר טוב.

אם אתם רוצים לברר פרטים נוספים על ההרצאות והסדנאות שאני עורך לארגונים מוזמנים להתקשר אליי-054-4532537, כמו כן אם עכשיו 2 בלילה או שסתם לא בא לך להתקשר, את יכולה להשאיר פרטים בטופס שמופיע בצד שמאל של המסך ואחזור אלייך בהקדם.