הרצאות לארגונים

Back
דף הבית >> הרצאות לארגונים
מה חשוב בהרצאות לארגונים?

מה שחשוב בהרצאות לארגונים זה לתת מחד ערך מוסף לאדם הפרטי ללא קשר לארגון, שכן אם ההרצאה לא תיתן לאדם ערך הוא לא יקשיב לה וזמן ההרצאה יהיה בבחינת ברכה לבטלה, מאידך כדאי מאד שההרצאה תתרום, גם אם בדרך עקיפה, לארגון ולאדם כעובד בארגון ולא רק כאדם פרטי. בהרצאות שלי לארגונים אני מקפיד לתת ערך למאזין הפרטי כאדם פרטי ובנוסף מעביר מסרים וערכים שמימושם יתרום גם לארגון וגם לאדם כעובד בארגון. אין ספק שעובד אופטימי שמסתכל על חצי הכוס המלאה יהיה עובד יותר פרודוקטיבי, יותר יצירתי ותרומתו לארגון תהיה יותר משמעותית בכל הקשר בתפקיד שלו בארגון.

החיבור בין חזון הארגון להרצאות המיועדות לארגונים:

לכל ארגון וארגון יש את הערכים ואת החזון שלו, אנחנו חושבים שכדאי מאד שבהרצאות לארגונים,הערכים והמסרים שמועברים בהרצאה יתאימו לערכי וחזון הארגון. אמנם לכל הרצאה והרצאה יש את השלד שלה, יחד עם זאת חשוב מאד שמרצה טוב ידע להתאים ולשנות את ההרצאה בהתאם לקהל ובהתאם לארגון. לפני כל הרצאה לארגון אני מברר את הערכים ואת החזון של הארגון ומוצא נקודות עיגון בתוך ההרצאה שיוצרות הלימה עם ערכי וחזון הארגון. בהרצאות שהשלד שלהם הוא אופטימיות זאת לא משימה כ"כ מסובכת שכן לא פגשתי ארגון שפסימיות היא חלק מהערכים שלו.

התועלת הארגונית והאישית מההרצאות שלי לארגונים:

כפי שנכתב בפסקה הראשונה אני תמיד דואג לתת ערך מוסף למשתתף בהרצאה גם ללא קשר לארגון, מאידך כדאי לזכור שעובד או ראש צוות שפועל מתוך ראייה יותר אופטימית מול המשימות שעומדות לפניו במסגרת עבודתו כנראה ייתן תפוקה יותר טובה ויותר איכותית. שמעתי שאומרים שאוכל שמבושל באהבה יוצא יותר טעים ואני חושב שזה נכון לא רק לאוכל אלא לכל משימה או צעד אחר בחיים. עובד יותר אופטימי יבצע את משימותיו, יאציל סמכויות, ינהל וכיו"ב ברמה הרבה יותר טובה מעובד פחות אופטימי. 

אם אתם רוצים לברר פרטים נוספים על ההרצאות והסדנאות שאני עורך לארגונים מוזמנים להתקשר אליי-054-4532537, כמו כן אם עכשיו 2 בלילה או שסתם לא בא לך להתקשר, את יכולה להשאיר פרטים בטופס שמופיע בצד שמאל של המסך ואחזור אלייך בהקדם.