אופטימיות VOD

Back
דף הבית >> אופטימיות VOD

דני סימון מספר על הרצאתו לארגונים, האופטימיות מנצחת. הוא מספר לנו על תגובות הקהל, על מה הביא אותו לתת ולהעביר דווקא את התכנים של איך לשמור על אופטימיות בחיים. לדני בעצם יש שיטה שעוזרת לאנשים להיות יותר אופטימיים בחיים האמיתיים ולא רק כשהם באיזושהיא סדנא אופטימית כזאת או אחרת או בנופש. אם ברצונכם לברר פרטים על הרצאתו של דני סימון השאירו פרטים בטופס המצורף או התקשרו לדני 054-4532537
 
ליצירת קשר עם דני סימון מוזמנים לשאיר הודעה בטופס 
דני סימון משווה את החיים שלנו לנהיגה ברכב. כדי למנוע תאונות מסתכלים קדימה, נכון מדי פעם מסתכלים במראה אבל מי שיסתכל רק במראה אחורה כל הזמן תמיד יעשה תאונות. הוא מדבר על החשיבות של לענות תשובות אופטימיות ועל העניין של Fake It Till You Make It.
בשנינותו הוא נותן דוגמא של נסיעה עם מזגן שלא עובד כמו שצריך ומזכיר לנו שבעבר נסענו ללא מזגנים והצלחנו להיות מרוצים....


 
דני סימון מספר לנו ומשתף אותנו באיך הוא הפך למרצה לאופטימיות. לפני 7 שנים החליט דני לקחת את כשרונו ואהבתו לספר סיפורים אופטימיים עם מוסר השכל למקצוע . הקהל של דני סימון הוא חברות וארגונים שרוצים לשמוע הרצאה לא רוחנית על איך לשמור על אופטימיות בחיים האלה. דני סימון מרצה גם בחוגי בית וגם בארגונים וחברות שמזמינים פעמים רבות את ההרצאה כקינוח טוב לסוף יום עיון. בנוסף לאלה מקפיד דני סימון לתת הרצאה אחת בהתנדבות פעם בחודש עבור אלה שידם אינה משגת לרכוש כרטיס להרצאה או עבור אלה שלא עובדים בחברות ובארגונים שמזמינים אותו.


 
דני סימון מגדיר מה זה בשבילו אופטימיות. אופטימיוות עבור דני זה לצאת מהבית ולחייך גם אם המצב רוח הפנימי לא כ"כ טוב, כי כשאתה מחייך החוצה אתה מקבל בחזרה חיוך. הוא חוזר על האג'נדה שלו FAKE IT TILL YOU MAKE IT, כלומר תחייך ותשמח עד שזה יהפוך למציאות שלך.


 
דני סימון מדבר על הסיבות שלנו לכעס וכיצד ניתן להתבונן ולראות את החיים בצורה שונה. רעיון זה הוא חלק מהמון דוגמאות ורעיונות שמעלה דני סימון בהרצאתו לארגונים האופטימיות מנצחת.
הסיפור המרגש של משפחת סימון שניצלה מתופת השואה אולי מסביר את מקורות האופטימיות הבלתי נדלית שיש בדני סימון.